Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Hasi - A Me Do?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Muzika:

Čekic

Teksti:

Vig Poppa

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Mos Em Le"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

1 🔥

30/08/2013

2013-08-30T16:28:31+00:00E pres kohën, shikoj orën
Vetëm ty dua të t'shoh
Mua afro ti merrma dorën
Asnjëherë mos më lesho...

Sa të dua, sa shumë dua
Ndjenjën time ta tregoj
Pse s'më thua, je për mua
Dhe vazhdon të më lëndosh

O o O o O o O
Vetëm më trego
O o O o O o O
A më do a nuk më do

Ti nga mendja s'më largohesh
Ty nuk mundem të t'harroj
Koha pa ty nuk kalohet
Pa ty s'mundem të jetoj

Sa të dua, sa shumë dua
Ndjenjën time ta tregoj
Pse s'më thua, je për mua
Dhe vazhdon të më lëndosh

O o O o O o O
Vetëm më trego
O o O o O o O
A më do a nuk më do


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Kosovare Hasi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet