Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozak69 - Money (Feat. Fero)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I kam 69 probleme
Amo prap po flej i qet
Kisha 69 siklete
Sot diamante o my nek
Fero kang
Kozi mang
Audi S8
Xhami i zi full paket
Bang
Kozak69
Publikimi: 24/02/2023
Teksti: Kozak69 & Fero
Produksioni: Arlenn


Kozak69 - Money
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Money".
3. Video është e këngës "Money", por nuk këndohet nga Kozak69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozak69:


Komente 0