Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozma Dushi - Cupe Thyeji Ato Gjylpera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Çupe thyej ato gjilpera
Çupe thyej ato gjilpera
Çupe ce do pajen ti
Çupe ce do pajen ti
Çupe ce do pajen ti
Çupe ce do pajen ti
Oh aman aman ti je e bukur e dunjase
Oh aman aman ti je e bukur e dunjase ti je e bukur e dynjase nuk te le un ty pa marre je e bukur e dynjase nuk te le un ty pa marre
Se prej gjethes se trendafilit
Se prej gjethes se trendafilit
Nje fustan un do ta pres
Nje fustan un do ta pres
Nje fustan un do ta pres
Nje fustan un do ta pres
Oh aman aman je e bukur e dynjase
Oh aman aman ti je e bukur e dynjase
Je e bukur e dynjase
Je e bukur e dynjase
Nuk te le un ty pa marre
Je e bukur e dynjase nuk te le un ty pa marre.


Ky tekst u dërgua nga Sara DyrmishiKozma Dushi
Publikimi: 01/12/2002


Kozma Dushi - Cupe Thyeji Ato Gjylpera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cupe Thyeji Ato Gjylpera".
3. Video është e këngës "Cupe Thyeji Ato Gjylpera", por nuk këndohet nga Kozma Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:


Komente 0