Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozma Dushi - Një Kafë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Ne kishim kohë që s’ishim parë
Dhe plag e ndarjes qe shëruar
Dhe dashurinë puthjen e parë
Mendova do ta kem harruar

Kur të shikova
Nuk e besova
Vërtetë

Mos më rri e zemëruar
Dhe mos bëj sikur s’më njeh
Dhe pse jemi të martuar
Le ta pimë bashkë një kafe

Por ja një ditë kur të shikova
Në një rrugicë duke kaluar
Ashtu papritur e kuptova
Sa shumë, sa shumë kisha gabuar

Për dashuritë Kthehen
Një ditë Në jetë

Sa do desha ty të takoja
Në një natë me yje hënë
Në një kafe të të thoja
Gjithë ato që s’ti kam thënë


Kozma Dushi - Një Kafë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Kafë".
3. Video është e këngës "Një Kafë", por nuk këndohet nga Kozma Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:


Komente 0