Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kozma Dushi - Humbas Në Vështrimet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Humbas Në Vështrimet E Tua".
3. Video është e këngës "Humbas Në Vështrimet E Tua", por nuk këndohet nga Kozma Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kozma Dushi - Humbas Në Vështrimet E Tua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Kozma Dushi

Teksti:

Irma Kurti

Komente

Asnjë Koment

17/12/2015

2015-12-17T14:07:53+01:00Sonte unë doja të isha me ty,
të prekja flokët ngadalë,
pastaj dy fjalë unë të shqiptoja
që s’t’i kam thënë jo më parë.

“Kur të shikoj”- dua të them,
“humbas në vështrimet e tua”.

Refreni:
Do marr këngën e një zogu
dhe tek ti do vij pastaj,
do të zgjoj unë ty ngadalë
edhe prapë do iki larg.

Do kujtoj portretin tënd
nëpër rrugët me pak hënë,
do më ulesh ti në kujtesë
dhe në shpirt do ndezësh mall.

Muzika: Kozma Dushi
Teksti: Irma Kurti

Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë