Krenar Vehebiu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Krenar Vehebiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 14 Nëntor 2013, Krenar Vehebiu publikon videoklipin "Tash A Je Rehat?". Teksti u shkrua nga Suzana Fazliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nazim Dulatahu

Ardian Isufi

Nexhat Haliti

Isa Gashi

Mentor Mushkolaj

Shaban Baksi

Ekrem Bashota

Milaim Mezini

Alfred Mersini

Esat Ruka


Tags: Krenar Vehebiu

Krijo Një Kartolinë