A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristina Keka
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 17
  • Birthday:
  • 12 April 2002
  • Zodiac sign:
  • ♈ Dashi
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8

Kristina Keka is a writer. Kristina Keka ka lindur në Shkodër. Tani jeton në Malësi të Madhe dhe shkollohet në shkollën Zemra e Krishtit, po në Shkodër. Tani ka në dorë librin e saj te parë me poezi qe pret të botohet këtë verë.

» Edit Bio »

» Poems »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019