Më mbaj mend (për 1 muaj)


Krimineli - Hala Nket Loje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala Nket Loje".
3. Video është e këngës "Hala Nket Loje", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Krimineli - Hala Nket Loje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Rrugt E Zeza"

Komente

Asnjë Koment

10/09/2009

2009-09-10T22:17:49+00:00moti nryshon kur del krimi n`rrug
loti pikon kur menja m`thot shuj
shtat cop mas veti thuj shqipe ku mbreti
po t`dridhet buza t`afroj afer vetit
je kap me burra me mbretrit e rrepit
tash ka fol kurva se don me u qi me mbretin
un e di kush je ti m`njef shum mir kush jam
len takim del perball shih ne sy underground
thuj asaj nan tash degjoje pak ket rrep
loti pshton n`tok se e din se ke me dek
pasha at zot si sot krejt i maj men
eleminimi t`shate ropt e ti rrishe n`divan shtrem
pill ropsh paske ken primen se permen
ti me gjith at kurven teme eleminimin e shtremt
bang bang loja e OTR-it ta po nihet t`varun n`pem kur ushtart e mi marrin malet

REFRENI
hala n`qet mes shoki
hala n`get loj
deri n`diten qe t`vdes shoki
me plum n`goj
ja la pasoj kur e gjuj e shkatroj
ja numroj 3 cop shqipe nuk gje kshi lloj

shkatrrim total tash, ti po ja nis
kurvat e botuesis dashkan betej per me nis
diss nuk ka peace beteja ka me kris
ja la kryt en korrniz Rest In Peace DMC-s
shoqnis mos u thuj mos i rrej se je bablok
i cop pill emitus qe ban hije kot mbi tok
tjeter e tjeter ti pillus i ki tetana
shoqnia mos t`perzihet se per ta tu ka qi nana
merr shok mas vetit bitch
delem perball
betejat e ktij mbretit ste falet e nuk tle gjall
tanve u duket prradh kur nigjojn per her tpar thon bolet ku i ka marr per me sha OTR
dhimbja ka me t`ardh si te filmi me sharr
me Noizyn perkrah kadal e kadal
ta la kryt en qark ba me tpa n`rrug verdall
kurvat e kan hak dojn me u qi me mu per her tpar


Ky tekst u dërgua nga Master
Më Shumë Këngë Nga Krimineli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet