Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krimineli - Me Zemer (Feat. Eleminimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Ref.:
Shqipe eleminim shqipe kriminel jam ba
E lene ma per vujtje, e pyes veten a baj ma
Ulem n'gjunj i lutem zotit, pse kshu kena ra?
Pergjigje ska, e bile...


Ky tekst u dërgua nga RockyKrimineli
Featuring: Eleminimi
Publikimi: 25/12/2018


Krimineli - Me Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zemer".
3. Video është e këngës "Me Zemer", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krimineli:


Komente 0