Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kristi Bakiasi
  • Vendlindja:
  • Skrapar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Shkurt 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Kristi Bakiasi është shkrimtar. Studion ne gjimnazin "Ramiz Aranitasi" Corovode/ Skrapar.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet