Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi Lamaj - Vashezo (Kolazh) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vashezo (Kolazh)" kënduar nga Kristi Lamaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN
Kristi Lamaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/01/2023
Produksioni: Adrian Hila
Clarinet: Sokol Bimi
Lahute: Ad Celmeta
Violin: Eraldo Feto
Video Produksioni: Jur Agushi
Edit & Color: Jur Agushi
Scenario: Kristi Lamaj
Styling: Tradita Popullore Edlira
M.U.A & Hair Artist: Pranvera Metolli
Model: Xhoi ZiskuaKristi Lamaj - Vashezo (Kolazh)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vashezo (Kolazh)".
3. Video është e këngës "Vashezo (Kolazh)", por nuk këndohet nga Kristi Lamaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Kristi Lamaj:


Komente 0