Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Deda

Kristina Deda
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Kristina Deda është këngëtare e njohur. Kristina e filloi karrieren si kengetare qe ne moshen 16 vjecare ku mori pjese ne shume emisione kengesh.

Më datë 19 Janar 2014, Kristina Deda publikon videoklipin "Dashuria Ime". Për orkestrimin u kujdes Mark Gjoka.

Më datë 1 Nëntor 2014, Rati publikojnë videoklipin "Si Gjynah", në bashkëpunim me Kristina Deda & 52oni.

Më datë 20 Janar 2016, Kristi publikon videoklipin "E Jemja". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Mozzik. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 28 Maj 2016, Duli publikojnë videoklipin "1 Sen", në bashkëpunim me Kristi & Eli-G. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni.

Më datë 21 Shtator 2018, Kristi publikon videoklipin "E Vogel", në bashkëpunim me 52oni. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Videoklipi u prodhua nga EGO Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0