A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kristi - E Vogel  (Feat. 52oni)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/09/2018

2018-09-21T16:00:04

Featuring

52oni

Lyrics:

52oni

Music & Arrangement:

Marenglen Boja

Video Production:

EGO Films


Hala hala
ty s'te kam harru jo,
hala hala
shum ty po du po,
e di e di
se edhe ti m'do,
se di pse m'ban
sikur je e vogel.
Hala hala
ty s'te kam harru jo,
hala hala
shum ty po du po,
e di e di
se edhe ti m'do,
se di pse m'ban
sikur je e vogel.
Mos m'ban sikur e vogel,
lej lojnat ti me mu girl,
hajde hajde ti ma afer,
se e jemja ti je.
Mos m'ban sikur e vogel,
lej lojnat ti me mu girl,
hajde hajde ti ma afer,
se e jemja ti je...

P2:
Nuk du dilema
mos em ban ti dilema,
jo jo se du
po te un te rrin mendja,
po nihesh keq
kur po m'sheh ti me tjera,
ndaje mendjen se...
Nuk du dilema
mos em ban ti dilema,
jo jo se du
po te un te rrin mendja,
po nihesh keq
kur po m'sheh ti me tjera,
ndaje mendjen e
hajde hajde t'jesh e jemja.
Ti ndaj mendje
hajde te ky djali,
je e mir sikur zan e malit,
ani ani ani krejt ti fali,
vec me kan un me ty.
Ti ndaj mendje
hajde te ky djali,
je e mir sikur zan e malit,
ani ani ani krejt ti fali,
vec me kan un me ty...

Intro:
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani jam e mir
po vec jam e vogel...
Ref:
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani un na't koder
e ti n'ket koder,
Ani jam e mir
po vec jam e vogel...
Ani as e vogel as e madhe,
Mrapa i kam format
sikur dardhe.
Para sikur mollat rrumbullake.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019