Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristo Thano - Me M'vra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Habibi ja ku jam po ti vall mthuaj ku je
habibi ndjenja kam per ti vall mthuaj a ke
hej habibi ja ku jam por ti vall mthuaj ku je
habibi ndjenja kam per ti vall mthuaj a ke

strofa :Zemer kur me shkrun malli me ka maar nissen sir raket 1 ore e me par
jo nuk egziston kola ska orar
kur ti make Nevoj kthehem ne ferrar

e ti luan lojra me mu luan lora
e kam bo London - tirona skur 2 stacione te jen
per me te Taku hipa shum trena per me pa per me tapa kam fjet ne avjona
du ta di a jena a sjena a me mendon ede i oret e vona

refreni : Nuk mbahet dashnia vec me arena a vall po me thua cfr ki mrena a vall po hua a te rreh zémra a po don me m'vra 3x

a po don me m'vra,a po don me m'vra a don me mlendu hala 2x

Habibi ja ku jam po ti vall mthuaj ku je
habibi ndjenja kam per ti vall mthuaj a ke
hej habibi ja ku jam por ti vall mthuaj ku je
habibi ndjenja kam per ti vall mthuaj a ke

strofa 2 zemer ke haru qe dhe un kam mal pr me te pa, me te prek, me ta putt at ball
e me tperqafu si heren e par por ti ke ndryshu e po me sjelle verdall

e ti luan lojra me mu luan lora
e kam bo London - tirona skur 2 stacione te jen
per me te Taku hipa shum trena per me pa per me tapa kam fjet ne avjona
du ta di a jena a sjena a me mendon ede i oret e vona

refreni : Nuk mbahet dashnia vec me arena a vall po me thua cfr ki mrena a vall po hua a te rreh zémra a po don me m'vra 3x

a po don me m'vra,a po don me m'vra a don me mlendu hala 2x


Ky tekst u dërgua nga arbenidaKristo Thano
Publikimi: 12/12/2020
Muzika: Kristo Thano
Teksti: Kristo Thano
Video Produksioni: Frostbite Films
Mix/Master: Lorenc Aliaj


Kristo Thano - Me M'vra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me M'vra".
3. Video është e këngës "Me M'vra", por nuk këndohet nga Kristo Thano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristo Thano:


Komente 0