Krriki
Krriki
Krriki
  • Emri i vërtetë:
  • Valdrin Gashani
  • Vendlindja:
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Krriki është këngëtar i njohur. KRRIKI - Valdrin Gashani vjen nga fshati Qendres i Drenices. Eshte 19 vjeçar dhe vijon mesimet ne shkollen Teknike " Fehmi Lladrofci " Ne Drenas. Ai ka realizuar disa kenge dhe pritet qe se shpejti te promovoj edhe albumin.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1