Më mbaj mend (për 1 muaj)

KSAL - Zemrën Merr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  86

Kam dicka kur te shikoj
zemra rreh nuk e kuptoj
ndjenjen more ti
pa fjale...
Cdo sekond shum shpejt kalon
kur s'te kam prane me mungon
ndjenjen more ti
me fal...

Nje jete me ty me duket pafundsi
nje fryme te dy un dhe ti

Zemren merr mjafton vec nje frymarrje
zemren merr dhe jemi lart mbi re
Oqean pafund kaloj
per Ty, per Ne
Te zbuloj sekretin qe ti ke

Imazhin e kam kudo
un cdo dite e pikturoj
ne syte e mij
pa fjale...
Aroma jote mbi trupin tim
esht parfum nuk ka shterim
Prekjen tende ti
me fal...

Nje jete me ty me duket pafundsi
nje fryme te dy un dhe ti

Zemren merr mjafton vec nje frymarrje
zemren merr dhe jemi lart mbi re
Oqean pafund kaloj
per Ty, per Ne
Te zbuloj sekretin qe ti ke

Nje jete me ty me duket pafundsi
nje fryme te dy un dhe ti

Zemren merr mjafton vec nje frymarrje
Nje frymarrjeee
zemren merr dhe jemi lart mbi re
Lart mbi re
Oqean pafund kaloj
per Ty, per Ne
Per ty, Per ne
Te zbuloj sekretin qe ti keRenditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Irkenc Hyka & Dj Sick Beatz


Komente 3


KSAL - Zemrën Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrën Merr".
3. Video është e këngës "Zemrën Merr", por nuk këndohet nga KSAL.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.