Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kudai - Okay Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Okay,
Aqui no te queda nada más que hacer
Lo se,
Ya no quieres perder tu tiempo
Escóndete en el silencio
Porque aquí no podrás volver.
Okay,
Y con el viento lo que intentes hacer
Muy bien
Solo quédate en el infierno
No me llames no me busques
Que esta vez no voy a caer....

CORO:
Si no estas
Puedo ver la libertad
Si no estas,
Ya no habrá por quien llorar
Si no estas,
Al fin puedo respirar
Yo sin ti estoy bien......

Muy bien
Si ahora tienes el mundo entero a tus pies
Okay,
Yo no te creo ni lo que rezas
Solo vete y no regreses
Que no habrá lugar para ti, en mi...

CORO:::Nuk kemi video për këtë këngë.


Kudai
Publikimi: 01/01/2007


Kudai - Okay
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Okay".
3. Video është e këngës "Okay", por nuk këndohet nga Kudai.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kudai:


Komente 0