Kudd
  • Emri i Vërtetë:
  • Edis Kuçi
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Qershor 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: hip-hop

Kudd është këngëtar. Ku flet per jeten, pjesen me te madhe te se ciles e ka kaluar ne zone me shpresen se nje dit do arrij te realizoj endrren e tij. Jeton dhe vepron ne Europe.

Më datë 19 Tetor 2019, Kudd, Kodra & Rizly publikojnë videoklipin "Real Life (Remake)".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera