Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Ibrahimi

Kujtim Ibrahimi
  • Vendlindja:
  • Presheve 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kujtim Ibrahimi është këngëtar i njohur. Ai eshte nga Presheva jeton ne Belgjike prej vitit 1998. Me muzikë ka filluar të merret qysh në fëmijëri, e ka trashëgim nga familja, nga vëllezërit e dajallarët e tij. Tregut muzikor shqiptar përditë i shtohen emra të rinjë, këngëtar që kanë për synim të sjellin këngë sa më të bukura, të atilla që i pëlqen publiku, është ky Kujtim Ibrahimi. Ky emër shumë shpejtë do të jetë familjar për secilin, pasi Kujtim Ibrahimi po punon fortë për sukses në muzikë. Albumin e tij te pare e solli ne vitin 2014 që mbanë titullin "Dashuri pa kufi". Albumi është punuar nga "Msus production", nga Elhami Idrizi (Msusi) dhe Afrim Idrizi. Incizimet janë bërë në studio "Bitonia".

Më datë 20 Prill 2016, Kujtim Ibrahimi publikon videoklipin "Krejt Ti Fali".

Më datë 8 Qershor 2016, Kujtim Ibrahimi publikon videoklipin "Dashurin Qe Kam Per Ty".

Më datë 23 Shtator 2016, Kujtim Ibrahimi & Afrim Idrizi publikojnë videoklipin "Ne Kosove Ka Lezet".

Më datë 4 Shtator 2017, Kujtim Ibrahimi publikon videoklipin "Buzen Ta Du".

Më datë 16 Tetor 2017, Kujtim Ibrahimi publikon videoklipin "Dashuria Me Ka Vra".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraLajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Kujtim Ibrahimi »

Komente 0