Kujtim Morina
Kujtim Morina
Kujtim Morina
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Kujtim Morina është këngëtar dhe poet. Më datë 13 Qershor 2018, Master-L publikon videoklipin "Te Kam Xhan", në bashkëpunim me Linda & Kujtim Morina. Muzika e këngës u punua nga Besnik Zikolli, teksti u shkrua nga Besnik Zikolli, Master-L, ndërsa për orkestrimin u kujdes Besnik Zikolli.

Në vitin 2017, Kujtim Morina publikon albumin "Kengë Dasmash 2017".

Në vitin 2018, Kujtim Morina publikon albumin "Oksigjen".

Më datë 5 Korrik 2021, Kujtim Morina publikon videoklipin "Pse Po Qanë Një Nënë". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Besnik Zikolli.

Më datë 22 Prill 2023, Kujtim Morina publikon videoklipin "E Lype E Gjete".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0