Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Prodani - Njelloj Si Une Te Vuash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

VAJTOJ SOT DASHURINE E HUMBUR,
KULLOJNE NE LOTE EDHE FLOKET,
TA GJEJ SERISH NUK ESHTE E MUNDUR
NDAJ NUK ME NDALEN LOTET.

DERI DJE UNE ISHA AQ ME FAT,
ASKUSH NUK ISH SI MUA
POR SHPIRTI NUK ME GJEN REHAT
SE MARREZISHT TE DUA.

Ref.
POR S’MUND TA SHTYJA DASHURINE
ME ZENKA DHE ME SHERR
PER VETE DHIMBJE DHE VETMI
UNE ZGJODHA KESAJ HERE.

NDOSHTA KJO IKJE S’TE PRISH PUNE
DHE NDARJEN MUND TA DUASH,
VEC TE UROJ KESHTU SI UNE
NJELLOJ DHE TI TE VUASH.

NEN KEMBEN TENDE ME DESHIRE
E HODHA SHPIRTIN TIM,
POR TI ME DASHJE, PA MESHIRE,
E SHKELE PA NGURIM.

VEC ZEMRES, SHPIRTIT TIM, C’TE TE FAL,
C’TE TE FAL S’E DI AS VETE,
PO SHKOJ NE HESHTJE, PA PENDIM,
QE TI TE RRISH E QETE.

POR S’MUND TA SHTYJA DASHURINE….


Kujtim Prodani - Njelloj Si Une Te Vuash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njelloj Si Une Te Vuash".
3. Video është e këngës "Njelloj Si Une Te Vuash", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:


Komente 0