A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kujtim Veseli - Shko


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2017

2017-08-11T17:00:08

Muzika:

Alsked Rrenja

Muzika:

XOXOKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shko" kënduar nga Kujtim Veseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kujtim Veseli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

XXL (Elita Ziberi) - Shko

Shko,
jeto pa dashuri lotet e vajzeris
tjeret le t'mi fshin.
shko udheto pa mu
si krejt shoket e tu
rrugve te Gjermanis
mos thuj se ketu s'ka jete
ketu i forti mbete,
ty ste vjen keq per mua?
do te jem veq nje me shum
qe ne net pa gjum
lusim te ktheheni

REF.:
Shko vetem shko mos me kujto me lot ne sy
kurr mos e harro se kam dasht vetem ty,
shko vetem shko per mua vin net pa gjum
kurr mos e harro se nje vajz te deshi shume.

Shko,
jeto pa dashuri lotet e vajzeris
tjeret le tmi fshin.
shko udheto pa mu
si krejt shoket e tu
rrugve te Gjermanis
mos thuj se ketu s'ka jete
ketu i forti mbete,
ty ste vjen keq per mua?
do te jem veq nje me shum
qe ne net pa gjum
lusin te ktheheni

REF.:
Shko vetem shko mos me kujto me lot ne sy
kurr mos e harro se tkam dasht vetem ty,
shko vetem shko per mua vin net pa gjum
kurr mos e harro se nje vajzë te deshi shume.

Verona Berisha - Shko

Eshte shume e veshtir por e vertet
Se mes nesh gjdo gje mbaroj
Sa tkam dasht ti e di vete
Tani me duhet te t'harroj

Plaget qe mi le nuk sherrohen kurr
Emrin tend plaget do mbajne
Un jam rob i dashurise ne mur
Qe veq kujtimet po e mbajne

Refrain:

Shko, ne rrugen tende shko.. Per mua mos u mundo
Shko, koken mos e kthe mos me shiko
Fajle ti do tme kerkosh por dot jet shume vone

Shko, ne rrugen tende shko.. Per mua mos u mundo
Shko, koken mos e kthe mos me shiko
Fajle ti do tme kerkosh por dot jet shume vone

Shqiprim Sylejmani - Shko

Pse me ben ta Mallkoj veten
Pse me ben ta Urrej Jeten
Pse me thua une skam Faj
Dhe nuk e di se kush eshte Ai.

Ref.
Shko
Edhe pse te dua
Sdua te te shoh
Dikur te Njofta
Po me nuk je Ajo
Shko
Dashnin qe ta Fala
Ti mos e Harro
Per ne më mos te Flitet
AI DHE AJO.

Pse me thua eshte e Kaluar
Dikur ishte tash eshte Shuar
Pse m’Genjen ti Para syve
S’te besoj, S’Jam prej Atyre.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018