Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Gezohet Nana E Baba

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gezohet Nana E Baba".
3. Video është e këngës "Gezohet Nana E Baba", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Gezohet Nana E Baba  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Besim Krasniqi

08/01/2015

2015-01-08T12:02:16+00:00ne ket nat te bukur sonte
dojna me kendue
na ka ardhe e gjithe shoqnia
me ne asht tuj gzu

o gezohet nana e baba
gezonu ju bija
ne ket dasem shum te madhe
qesh edhe shtepia

e bjer tupani
edhe qiftelia
e gzohet nana baba
gzohet gjith shoqnia
e gjith shoqnia

u ndez vallja u dogj shamija
oh sa shum shyhret
po gezon halla e daja
per nipin e vet

o n'dricojn yjet
per ciftin e ri
po kendojm tegjith se bashku
o per krejt shoqnin

e bjer tupani
edhe qiftelia
e gzohet nana baba
gzohet gjith shoqnia
e gjith shoqnia


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet