A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kumrije Mustafa - Te Nje Krua Me Uje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2013

2013-04-13T17:02:11

Këngë e albumit:

"Pranverat Shkojn E Vijn"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Nje Krua Me Uje" kënduar nga Kumrije Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Besimi
Te nje krua me uje
vajzen une e pash
dhe me lote ne sy
ajo mua me tha

Kumrija
djalo more djal
zemren s'mund ta fal
zemren s'mund ta fal
te lutem me harro djal (2x)

Besimi
por ni dit pasdite
prap un i dola
dhe me fjla te embla
prap une i fola

Kumrija
Djalo more djal
zemren ta kam fal
zemren ta kam fal
vec me ty me ardh e (2x)

Besimi
eja moj zane mali
bashk te kndojm
jeten sbashku vash
ne dy ta kalojm

Kumrija
Djalo more djal
zemren ta kam fal
zemren ta kam fal
me ty jam tuj ardh e (2x)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019