A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Ishalla Bahet Mire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/07/2014

2014-07-25T18:28:16

Më Shumë Nga

Besim Krasniqi


B:2x
Zemren prej teje e lypa
gjithmon dole vet e dyta
asnjeher nuk patem fat
t'jemi vet vetem nje nat

K:
Por as ti nuk ishe vet
rasti dje ishte perfekt
doren n'zemer me fol drejt
nuk je i siqert
Jo ska fare rengesi
nese ndjen pak dashuri
fati vjen njeher ne jet
duhet me fol drejt

B:e K:
Qysh ja kemi nis
S'osht reni i dashnis
E kem shum veshtir
Ishalla bahet mir

B:e K:
Qysh ja kemi nis
S'osht reni i dashnis
E kem shum veshtir
Ishalla bahet mir

B:
Ty nuk te leshoj prej dore
Edhe pse vet kurr nuk dole
Mos e bej me ket gabim
Nuk esht e mir kjo per fillim

K:
S'jan tverteta keto fjale
Kush s'tpengoj as kush s't'ka ndal
Skam nevoj prap me ta than
arsye ishe kan

B:
Jo ska fare rendesi
nese ndjen pak dashuri
fati vjen njeher ne jet
duhet me fol drejt

B:e K:
Qysh ja kemi nis
S'osht reni i dashnis
E kem shum veshtir
Ishalla bahet mir

B:e K:
Qysh ja kemi nis
S'osht reni i dashnis
E kem shum veshtir
Ishalla bahet mir .


Ky tekst u dërgua nga Zana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019