Audio

Kurt Lika & Sherife Lika - Gjalle A Deke Nusen T'ma Bini


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2011

2011-02-18T19:07:15

Këngë e albumit:

"Folk Muzike E Zgjedhur Vol. 2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjalle A Deke Nusen T'ma Bini" kënduar nga Kurt Lika & Sherife Lika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kurt Lika & Sherife Lika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kurt Lika: