Official Video

Kurt Lika - Jam Gjin Pjetri I Kurbinit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2013

2013-09-24T23:15:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Gjin Pjetri I Kurbinit" kënduar nga Kurt Lika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kurt Lika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kurt Lika: