Official Video

Kurt Lika, Tone Gjoka & Mark Gjoka - Mark Dod Alia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2018

2018-08-20T13:44:23

Më Shumë Nga

Mark GjokaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mark Dod Alia" kënduar nga Kurt Lika, Tone Gjoka & Mark Gjoka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kurt Lika, Tone Gjoka & Mark Gjoka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kurt Lika: