A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kusha - Miss Hip-hop


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2008

2008-06-05T17:47:59

Ki nevoj per fiskelltur// un boj hip-hop kultur//
hey pit-bullat e ages// ju kemi pshur//
ju kemi lajt// ju kemi cu me kajt me kajt//
a e din pse// your mather facks every night//
ti anglisht joo// shko n'xhepcisht po po//
kcyrni// se ju maj me ni gisht you you//
kapma karin pejdhi nones tond se sun um rxojsh//
ti mthu qe knojsh// po un e di ca bojsh//
un e di se gabojsh// para kur nuk shkojsh//
zoni jot po trishton// karin tem e tranon//
cishtu flow sen bon// se pa flow ski ca bon//
i vrejta rimat// shaum fort ju kon ardh//
i lidh bitin e rimat//si molla me ni dardh//
po menoj rena tuja// po sene shum t'verteta//
kur brin si un mamezz// duhet ble bileta//
shum baba vllaj// shko pi se tu ftoh ty caj//

ndoshta un jom dopsir//po ti je kopjus//
un jom kerkus// po naj her shum demtus//
prej minus plus//shaum rima shkrus//
ti vjen te un//po une sta fus//

kur ki me ni//se vjen ni fort//
dil pak anash// se ti ces zort//
ani ani ani// haj tash mos kani//
me men kun//a i madh sa hajvani//
kush tha// se hip-hopin e lash//
un kur// po munet naj men trash//
hey kur ju thash//un jom bash//
kush oshte i pari// ngoni tash//
kusha kur vjen//kejt i ngre me ren//
le me reptur//po edhe me refren//
kalllxo kush tka msu//tkom msu me shkru//
kallxo kush tka thon// femnes me ju xhu//
cdo her ki desh me mhonker//prej inati//
pse cishtu//pse ma mir repovati//
a kur ki meni//qe qe vjen disi//
kush osht//haa ce cki pisi//


Ky tekst u dërgua nga Besi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019