Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Ksaj Her Prano (Feat. Lyric Master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

ë mir me mua ë ti kalon
ë naranaranara
nara nara nara nara nara

Ksaj here me diqka te re po vij si risi hiti i ksaj vere ku je ku je kah je shku ke ni kualiteti funksionon jo jo ti mos dysho kangt e mia i klikon e di edhe pse nuk po te shoh sukses kem e din edhe ti ke msu per neve s'du ma kush je ti kjo osht me rensi beby se qka ke ni po don me kcy me mu hajde kce po don me nejt me mu qe ku jom qe

Ref:Mir me mua ti kalon jo jo ti mos dysho ty po te jepet shanca e ksaj here ti prano
Mir me mua ti kalon jo jo ti mos dysho ty po te jepet shanca e ksaj here ti prano.
Kushtrim Kelani
Featuring: Lyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/10/2012


Kusha - Ksaj Her Prano
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ksaj Her Prano".
3. Video është e këngës "Ksaj Her Prano", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0