A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kusha - Shtrati I Braktisur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2012

2012-05-07T13:00:38

Leter ne shtratin e braktisur
Kur lumturin e kisha ne grusht
Aty ku piku loti shkruante
''Vendi tend se ze askush''

Kot mundohem te t'harroj
E ndjenjat kurr per ty su treten
Nuk e di a te mungoj
Pres shiun te mos qaj i vetem

E dikur per ty isha gjithqka
E tash mbete veq kujtim
Fjalt e tua t'veqanta
Sjellin buzqeshje ne hidherim

Leter ne shtratin e braktisur
Kur lumturin e kisha ne grusht
Aty ku piku loti shkruante
''Vendi tend se ze askush''

Fati im qenka i till
Un jam shum i pa fat
E ndoshta ti ndjehesh shum mir
E un vuaj per qdo nat

E dikur per ty isha gjithqka
E tash mbete veq kujtim
Fjalt e tua t'veqanta
Sjellin buzqeshje ne hidherim

Leter ne shtratin e braktisur
Kur lumturin e kisha ne grusht
Aty ku piku loti shkruante
''Vendi tend se ze askush''


Ky tekst u dërgua nga  blerttaaaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019