Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Always In My Mind Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dita fillon dhe disponohem me ty
kur ti mungon eshte keq e di pse
qka bojna na dy asniher ska mu kry
e di qe fundi kurr si vje
me shtrengo ti dhe nese nese
ti me do dhe dot sme leshon
I kiss you so many times girl
sdo te ndalem ne asnje kohe.

Nuk merzitem sepse gjithmon te gjej
ti je kudo dhe ne largsi te ndjej
I love your lips and i love your smile
te perqafoj,shtrengoj kur kam mall

I'm fallin' in Love
i'm fallin' in Love
i love you baby(i love you baby)
i'm fallin' in Love

I love feeling good time
together with you
girl you're always in my mind
baby can we spend a night
don't wanna hold you so long time
and i don't wanna let you go from my side /x2

Na dokum mir jena shlir
si mu kon qyteti jon
skena hejtera kena dashni edhe prej atyne qe sna njohin
dokum nice dalim shpesh
jo tjert neve sun na ofrohni
edhe dimnit trash e vesht
ti mjep epsh edhe me zo prej telefonit

Sa her ke nevoj per mu lirisht thirrem ti,
un jom per ty nqdo koh edh enqfar do momenti
ti prit veq pak un vi ma ngat
jena bashk edhe ikim larg
ama ni nat
nije veten hot
koha jon sa ma gjat

I love feeling good time
together with you
girl you're always in my mind
baby can we spend a night
don't wanna hold you so long time
and i don't wanna let you go from myself X2


Ky tekst u dërgua nga TinaG


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kushtrim Kelani
Publikimi: 30/09/2013
Teksti: Kujtim Cakolli


Kusha - Always In My Mind
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Always In My Mind".
3. Video është e këngës "Always In My Mind", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0