Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Kushtrim Kelani - Xhelozi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/06/2016

2016-06-11T16:59:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhelozi" kënduar nga Kushtrim Kelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kushtrim Kelani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Noizy. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Digje yeah.
O.T.R member,
sa shkelqen kurora,
jena jena mbreter,
gjithe shqiptarete din'se c'bona,
kalle kalle osht' Noizy ktu'moj nale,
krejt po thon' dicka po kur i shof i dridhen komet'

Xhelozi,urrejtje kundra meje,
suksesi jem s'ka mburrejtje
une tallem,une tallemMë Shumë Këngë Nga Kusha (Kushtrim Kelani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet