Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Kelani - Me Vrave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa net pa gjume emrin te thirra
kur keq s'te kam ba, t'kam ba veq tmira
kurban jam ba sa her per ty
ti krejt mi ktheve me tradhti
kurban jam ba sa her per ty
tii krejt mi ktheve me tradhti
dashnin e vrave, e vrave qysh mujteee
ti vet u ndave, nuk qave a s'vujtee
e ti me vrave, me vrave ne zemer
TRADHTIA KA EMER 2X
sa keq mke lan kurr ste mallkova
çdo dit çdo nat per ty lotova
dashni me shpirt ta fala krejt
veq di me dasht e smui me t'urrejt
kurban jam ba sa her per ty
tii krejt mi ktheve me tradhti
dashnin e vrave, e vrave
qysh mujteee
ti vet u ndave, nuk qave a s'vujteee
e ti me vrave, me vrave ne zemer
TRADHTIA KA EMER 2X.


Ky tekst u dërgua nga Agnesa AvdulliKushtrim Kelani
Publikimi: 15/04/2021
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Time Pictures


Kushtrim Kelani - Me Vrave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Vrave".
3. Video është e këngës "Me Vrave", por nuk këndohet nga Kushtrim Kelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0