A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kushtrim Dobra - Rrena


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

16/07/2017

2017-07-16T16:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrena" kënduar nga Kushtrim Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kushtrim Dobra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mimoza Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Su deshperova
jo su lendova
aspak more djal
me ne fund te njoha
Sa shume durova
me veten luftova
sa shum more djal
kete djallezi
Me tjeteren del
me tjeteren rin
dashuri e fshehur
te pelqen ty
pse te dua ty
me mua kur flet
ti veq bertet
vetem per nje
ne zemer ka vend
pse te vuaj
Reff...Rrena shoh ne syte e tu
rrena jan krejt qka thu
rrena dhe veq mashtrim
tung oh shpirti im
Rrena me ke dhuru
rrena s'te kam besu
rrena dhe veq mashtrim tung oh shpirti im.Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018