Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Dobra - Ende Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Asnjë zemër n’botë
S’bon, s’bon me u betu
Se ata që duhen
Kurrë s’kanë me u largu

Plagë e hapur moj dashni
Ti je përjetë
Përveç dhimbjes
Tjetërçka s’ka mbetë

Plagë e hapur moj dashni
Ti je përjetë
Vetëm ndarja
Ka mbetë e vërtetë

Ende të du
Si ditën e parë
Malli për ty
Zemrën ma mban gjallë

Ende të du
Si ditën e parë
Vetëm dashnia
Zemrën ma mban gjallë

Asnjë zemër n’botë
Kurrë, kurrë mos le t’thotë
Se nuk ka me u nda
Me atë zemër që është sot

Plagë e hapur moj dashni
Ti je përjetë
Përveç dhimbjes
Tjetërçka s’ka mbetë

Plagë e hapur moj dashni
Ti je përjetë
Vetëm ndarja
Ka mbetë e vërtetë

Ende të du
Si ditën e parë
Malli për ty
Zemrën ma mban gjallë

Ende të du
Si ditën e parë
Vetëm dashnia
Zemrën ma mban gjallë


Ky tekst u dërgua nga Iam Artist

Kushtrim Dobra - Ende Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Du".
3. Video është e këngës "Ende Te Du", por nuk këndohet nga Kushtrim Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

8
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kushtrim Dobra:


Komente 0