Labi Ramaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Norvegji 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: dance

Labi Ramaj është dj i njohur. Labi Ramaj është EDM Producer dhe DJ me seli në Norvegji. Në moshën 26 vjeç, Labi ka vulosur tashmë identitetin e tij në skenën gjithnjë në rritje të EDM. Përkushtimi i Labit për të vendosur vazhdimisht këngë ka bërë një përshtypje në shumë emra të dukshëm në industri dhe është përkrahur nga shokët tij si Nicky Romero, Robin Schulz, Timmy Trumpet, Dash Berlin etj. Shfaqjet e fundit nga Labi përfshijnë Festivalin Landstreff me më shumë se 14 mijë pjesëmarrës.

Më datë 19 Dhjetor 2018, Labi Ramaj publikon videoklipin "Strangers Again", në bashkëpunim me OMZ.

Më datë 24 Janar 2019, Labi Ramaj publikon videoklipin "What We Had".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Shto profile

të tjera