Official Video

Labi Ramaj - What We Had  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/01/2019

2019-01-24T10:55:26


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "What We Had" kënduar nga Labi Ramaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labi Ramaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labi Ramaj: