Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

u takuam ne papritur ndonse per ty gje skam ditur
mendova je ideale mirepo me dole tradhtare
mua mthoje se te du ndersa tjetrin ti ke endrru
mua mthoje shpirti im me tjetrin takim

REF:tash kur e kuptova cila je
mos kujto se do mendoj si dje
prej ketij momenti t'kam harru
shko me ke te duash un ste du(2x)

behesh se une fajtor jam se nje tjeter dashuri kam
por ti veten e mbuloje se pa tjetrin nuk jetoje
mua mthoje se te du ndersa tjetrin ti ke endrru
mua mthoje shpirti im
me tjetrin takim

REF:tash kur e kuptova cila je
mos kujto se do mendoj si dje
prej ketij momenti t'kam harru
shko me ke te duash un ste du.


Ky tekst u dërgua nga  rinaLabinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2006
Festivali: Zhurma Show 2006


Labi - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0