Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Te Kerkoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Te Kerkoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Bukurisë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00I vetmuar në këtë dhomë Veq kujtimet pom shoqërojn
Jeta deshti të na ndaj Në për botë të na shpërndaj
Jeta deshti të na ndaj Në për botë të na shpërndaj

Të kërkoj me lot në sy As një lajm nuk kam nga ty
Q'është ky fat për ne të dy Oh sa larg je ti
Q'është ky fat për ne të dy E imja dashuri oh dashuri

Kujtoj ditet tona bashkë Se sa shum jemi dasht
Se vallë jeta lun me ne Unë jam këtu ti larg atje
Se vallë jeta lun me ne Unë jam këtu ti larg atje, ti larg atje

Të kërkoj me lot në sy As një lajm nuk kam nga ty
Q'është ky fat për ne të dy Oh sa larg je ti
Q'është ky fat për ne të dy E imja dashuri oh dashuri

Të kërkoj me lot në sy As një lajm nuk kam nga ty
Q'është ky fat për ne të dy Oh sa larg je ti
Q'është ky fat për ne të dy E imja dashuri oh dashuri


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet