Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Dukat E Plot Flori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dukat E Plot Flori".
3. Video është e këngës "Dukat E Plot Flori", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Dukat E Plot Flori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Era Tradheti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00me dukat moj me dukat moj te kisha mbulu pasurin e kisha dhan krejt vetem trish me mu.moj e bukur moj e mir mos u ber e fshtir moj sy rushe buz qershi e imja je ti

REF..2
dukat e plot flori,dukat e plot inxhi
dukat margaritar bukuri e rall

ato naze ato naze sa shum moj ti du
mu afro moj mu afro moj po du me u tranu moj e bukur moj e mir mos u ber e fshtir moj sy rushe buz qershi e imja je ti

REF..4
dukat e plot flori dukat e plot inxhi dukat margaritar bukuri e rall


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë