Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Ti Nuk Po Merzitesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Po Merzitesh".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Po Merzitesh", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Ti Nuk Po Merzitesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Era Tradheti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00kan kaluar disa dit une pa t' pa ty kam menduar se do te mundem pa ata sy kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall ti nuk po merzitesh mua fryma m' ndalet njeher gabimi i zemres si falet ti nuk po merzitesh mua fryma ndalet kan kaluar disa dit une pa t'pa ty kam menduar se do mundem pa aty sy kthehu zemer edhe me fal per ty kam shum mall kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall ti nuk po merzitesh mua fryma m'ndalet njeher gabimi i zemres si falet


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë