Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Haj Me Ded Oj Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haj Me Ded Oj Nane".
3. Video është e këngës "Haj Me Ded Oj Nane", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Haj Me Ded Oj Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2012"

Komente

Asnjë Koment

21/08/2012

2012-08-21T08:29:19+01:00e haj me ded oj nan,jalla haj me ded ee.
o nata shkoj oj nan,e gjumi s'po m'zene.
e haj me ded oj nan,jalla haj me ded ee.
o nata shkoj oj nan,e gjumi s'po m'zene.

e s'po m'zen gjumi,mu m'ka lon dashnija.
e sonte jet,veq une rakija.
e s'po m'zen gjumi.m'paska lon dashnija.
e sonte jet oj nan,veq une rakija.

e haj me ded oj nan,jalla haj me ded ee.
o nata shkoj moj nan,o gjumi s'po m'zene.
e s'me ze gjumi,mu mka zon sevdaja.
jalla ma din hallin vetem fukaraja.

e s'po m'ze gjumi,mu m'ka lon rakija.
e m'paska zan moj nan,e shkreta dashnija.


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë