Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi & Prishtina - O Djali I Gemit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Djali I Gemit".
3. Video është e këngës "O Djali I Gemit", por nuk këndohet nga Labi & Prishtina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi & Prishtina - O Djali I Gemit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/12/2006

2006-12-10T23:23:27+00:00or djal i gembit doren ma heke se un kam emrin lule mos preke
se un kam emrin lule mos preke

tkam dasht si moter tkam dasht si vllae jem rrit me nje sofer skemi kur me u nda e (2x)

larg malet shkreta ti m'je largue ndiqem me letra skem me harrue (2x)

kur te agon dita dalim n'takime
kur te del hana dalim e rrime (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Rilind
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë