Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Nata E Fundit E Beqaris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata E Fundit E Beqaris".
3. Video është e këngës "Nata E Fundit E Beqaris", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Nata E Fundit E Beqaris Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/10/2012

2012-10-09T19:52:25+00:00Po ja niss dasmaa po martohet djali nusee te bukur nuse do te marri bini tupana krushqi mir se vini martohet djali po martohet trimi

(x2)Jan mledhur shoket vin urimet nje nga nje dasem te madhe sonte kem me ba

Reff 2x
Nata e fundit e beqaris ti kujton ditet e rinis beqaria perfundon neser jet e re fillon

Bone qka bone sonte po martohesh dasma filloj nuk ke pse idhnohesh bini tupana krushqi mir se vini martohet djali po martohet trimi

(x2)Jon mledhur shoket vin urimet nje nga nje dasem te madhe sonte kem me ba

Reff 3x
Nata e fundit e beqaris ti kujton ditet e rinis beqaria perfundon neser jet e re fillon


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë