Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - U Ndam Ne Erresir

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Ndam Ne Erresir".
3. Video është e këngës "U Ndam Ne Erresir", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - U Ndam Ne Erresir  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

24/12/2009

2009-12-24T22:27:33+00:00U Ndam Ne Erresir At Nat Kur Binte Shii
Me Puthe Nje HEr Me The Lamtumir
U Ndam Ne Erresir At Nat Kur BInte Shiii
Me Puthe Nje Her Me The Lamtumir

Reff:Dy Lot Me Pikojn O Shpirti Iim.
Se Me Len Te Vetem Sa Je E Pa Meshir
Dy Lot Me Pikojn O Shpirti Im
Pse Me Len Te Vetem Sa Je E Pa Meshir

Ato Fjal Ti Kujtoj Zemraa Me Vajtooon
Te Dua Vash Te Dua Pa Ty Smund Te Jetoj
Ato Fjal Ti Kujtoj Zemra Me Vajtoon
Te Dua Vash Te Duua Pa Ty Smund Te Jetooooj

Reff:Dy Lot Me Pikojn O Shpirtii Iiiim
Pse ME Len Te Veetem Sa Je E Pa Meshir
Dy Lot ME Pikojn Oo Shpirti Iim
Pse Me Len Te Vetem Sa Je Pa Meshiiiiiiir...


Ky tekst u dërgua nga Mejdi
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet