Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Dashurin E Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  79

Nje mi keng un ti kendova ty
nje mi net spata gjum ne sy
nje sekond ty te mjaftoj me u nda
e gjith jeten kurr mos me u pa.

REF 2x
A thua ndonjeher ne te dy kena me u pa
a thua edhe ti o zot shpirti mu ka vra,
do plakem un nje dit
dhe me mall kam me t'kujtu
sa t'kam dasht dashni e par
kurr s'kam me te harru.

ooooooooooo

Qfar na mbeti mua edhe ty
te pata gjak te pata drit ne sy
askujt zemren si ti nuk ja fal
te shoh ne enderr sikur jemi pran.

REF 2x
A thua ndonjeher ne te dy kena me u pa
a thua edhe ti o zot shpirti mu ka vra,
do plakem un nje dit
dhe me mall kam me t'kujtu
sa t'kam dasht dashni e par
kurr skam me te harru.
Labinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/07/2012
Festivali: Zhurma Show 2012
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video


Labi - Dashurin E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurin E Pare".
3. Video është e këngës "Dashurin E Pare", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 9