Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Unë Po Digjem Prushë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Po Digjem Prushë".
3. Video është e këngës "Unë Po Digjem Prushë", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Unë Po Digjem Prushë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Bukurisë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Ti mu m'le dhe qet po flen
Për mua qielli po qan
Sa i vetmuar unë jam
Në kët botë s'më mbetë gjë
Vetëm vaj dhe pikëllim
Po më mbyt për ty përmallimi

Si ti kaloj unë këto netë pa gjumë
Kujt ti them se ende të du
Nuk dëgjon askush nuk dëgjon askush
Si t'harroj unë ty e vetmja dashuri
Kur po vuaj ditë e natë për ty
Unë po digjem prushë unë po digjem prushë

Ti po shkon e as nuk më shikon
Për ne të dy qenka shkru bashk mos me jetu
Në kët botë s'më mbetë gjë
Vetëm vaj dhe pikëllim
Po më mbyt për ty përmallimi

Si ti kaloj unë këto netë pa gjumë
Kujt ti them se ende të du Nuk dëgjon askush nuk dëgjon askush
Si t'harroj unë ty e vetmja dashuri Kur po vuaj ditë e natë për ty
Unë po digjem prushë unë po digjem prushë

Si të kaloj unë ...
Nuk dëgjon askush nuk dëgjon askush..
Unë po digjem prushë unë po digjem prushë..

Si ti kaloj unë këto netë pa gjumë
Kujt ti them se ende të du Nuk dëgjon askush nuk dëgjon askush
Si t'harroj unë ty e vetmja dashuri Kur po vuaj ditë e natë për ty
Unë po digjem prushë unë po digjem prushë

Si ti kaloj unë këto netë pa gjumë
Nuk dëgjon askush nuk dëgjon askush
Si t'harroj unë ty e vetmja dashuri
Unë po digjem prushë unë po digjem prushë


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet