A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Labi - Boomerang


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2019

2019-07-10T14:00:34

Këngë e albumit:

"Faleminderit Për Ditët E Mira"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Boomerang" kënduar nga Labi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Boomerang".
Videoklipi nga Labi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kiss. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gonna throw down the dice on a roll, it's a showdown, gonna walk on hot coals
Cut the deck, better place your bet, 'cause the game ain't over yet
Wanna keep you under lock and key, can't you see what you do to me
Get the noose, I know I'm gonna hang, 'cause you're like a boomerang, boomerang

On the way up, you change your tune, so pay up, and it ain't too soon
Can't make up or break up, can't feel a thing, you want a piece of everything

First you're cold and then you're hot, you're in the mood and then you're not
Yeah, I know I'll get a bang, 'cause you're like a boomerang, boomerang

You can slip and you can slide, but there ain't nothin' you can hide
You just can't say no, well here I come, baby, and here I go

A boomerang, a boomerangMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019