Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Alshiqi - Lejla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa te dua sa te pres
Pa ty naten jo nuk mundem ta kaloj
Me mungon q'do mengjes
Dua si dikur prap te ledhatoj

Me mungon q'do mengjes
Dua si dikur prap te ledhatoj

Ref 2x
Zemer ty te kam une Lejla
Je e vetmja qe te dua Lejla
Zemer ty te kam une Lejla
Je e vetmja qe te dua Lejla

Sa te dua sa te pres
Pa ty naten jo nuk mundem ta kaloj
Me mungon q'do mengjes
Dua si dikur prap te ledhatoj

Me mungon q'do mengjes
Dua si dikur prap te ledhatoj
Labinot Alshiqi
Publikimi: 18/07/2013
Video Produksioni: Think Creative


Labinot Alshiqi - Lejla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lejla".
3. Video është e këngës "Lejla", por nuk këndohet nga Labinot Alshiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Alshiqi:


Komente 0